00-TMT

Metal kılıflı ve termoelemanlı düz tip termokupllar

Düz tip Termokupllar ve demir koruyucuları (00-TMT) yapısına bağlı olarak muhafaza boruludur;  genel sıcaklık ölçümü için sıvı ve gaz halinde olan yakıtlar veya plastik medyada 1200°C' sıcaklığa kadar kullanılır.

 

Bu ürün grubunda olan koruyucu bağlantı parçaları kaynaklı veya dikişsiz metal borulardan oluşmaktadır. Bu uygulamaya uygun 40 farklı GÜNTHER GmbH üzerinden, farklı boyutlarda yüksek alaşımlı malzemeler stoklarımızda mevcuttur. Koruma boru uçları sıcak şekillendirmeyle veya zemin ronde kaynak yapılarak kapatılır.

Bu ürün grubu tepki süresini kısaltmak için konik sonda şeklinde kullanılabilir. Ömrünü uzatmak duvar kalınlığı güçlendirmesi ve iç seramik astarları ile mümkündür.

Tüm uluslararası kullanılan standart Termokupl çiftlerinde, proses bağlantıları (örneğin hareketli flanş veya dişli soketler gibi) bağlantı kafaları sökülebilir.

İzin verilen düşük çalışma sıcaklığı ile seçilen termokupl veya malzeme kılıfı termokupllun maksimum çalışma sıcaklığını belirler.

Bizde kullanılan Termokuplların Termoelektrik gerilim ve saptamaları DIN EN 60584, 1.sınıf standartlarına uygundur.

Özel uygulamalarınız için, bireysel uygulama ve montaj malzemesi bağlamında bizimle irtibata geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için tarafımızdan size özel olarak geliştirdiğimiz çözüm yolları sunabiliriz.

Uygulama örnekleri Metal boru ve yerleşik Termokupllar: