20-TOM

Koruyucu borusuz mineral izoleli termokupllar

Koruma tüpü olmadan Mineral izoleli Termokuppl (20-TOM) 1300 ° C 'ye kadar, platin, rodyum kaplama ile, 1100 ° C'ye kadar bir sıcaklık ölçümü için, hemen hemen tüm endüstrilerde kullanılır.

 

Esasen mineral izoleli termoelektrik tellerinden oluşan (iç), yüksek saflıkta olan, sıkıştırılmış magnezyum oksit tozu izole ve ısıya dayanıklı paslanmaz çelik veya nikel alaşımları bir dış kılıfi (örn İnkonel 600®) Mineral izoleli Termokupl,  tek çift veya üclü eleman olarak mevcuttur. Dış çapı, 0.25 mm ve 8.0 mm arasında, teknik yapım ve müşteri istegine bağlı olarak. Mineral izoleli Termokupplar kendi yapısı nedeniyle konvansiyonel Termokupl üzerine birçok avantaj sunar:

Ulaşılması zor yerlerde sıcaklık ölçümleri için küçük boyutta (uygun herhangi bir uzunlukta mevcuttur)

  • Sıcaklık değişimler ve doğru ölçümler için kısa tepki süreleri
  • Titreşime dayanıklı ve yüksek basınç dayanımı
  • Korozyon, oksidasyon, Hasar ve kimya, yabanci maddeler, mekanik darbelere karşı iç iletkeni en iyi şekilde korur.
  • asit ve sıkı montaj
  • Istikrarlı bir elektrik yalıtımı

Teslimat seçenekleri:

Biz her türlü çapları ve yaygın verziyonlarını sağlamaktayız, Termokupl”a monte edilmiş soket, bağlantı kafaları, dengeleme kabloları, aksesuarları ve her türlü demirbaşlar.

Örneğin özel gereksinimleri ve standartları için AMS, CQI-9, vb), biz de, çok yakın toleranslar ile adlandırılan sık sık "daha iyi bir 1"sınıf  elemanları saglamaktayiz.

Termoelektrik gerilimler ve sapmaları sınırlayan bizde kullanilan Mineral izoleli Termokupllar DIN EN 60584, 1. sınıf standartlarına uygundur.

Koruyucu borusuz  mineral izoleli termokupl Örnekleri: