52-WOS

Koruyucu borusuz mineral izoleli rezistans termometreler

Koruyucu borusuz mineral izoleli rezistans termometreler (52-WOS) Bu tip sensörler  800 ° C'ye kadar istisnai durumlarda ise 600 ° C'ye kadar genel sıcaklık ölçümleri için kullanılır. Bunlar yüzey sıcaklıklarının ölçülmesi hem de sıvı ve gazların ölçümü için uygundur.

 

Bağlantı türüne bağlı olarak, esasen yalıtılmış direnç termometresi oluşur (2-tel, 3-telli veya 4 telli) sırayla (iç iletkenler) 2, 4 veya 6 bakır kablolara verilen bir bağlantı uzunluğu için gerekli hassasiyet seçilir. İnce metalik koruyucu ceket, genellikle paslanmaz çelikten çevrilidir. İç iletkenler sabit ve izole edilmiş seramik tozu preslenir. Prob ucu ölçülen direnç iç iletkene bağlanır.

Rezistans direnç termometrelerinin avantajları aşağıdadır:

    • Ulaşılmaz yerlerde sıcaklık ölçümleri için maksimum esneklik, küçük boyutu. (Çap 1.6-6.0mm) Sıcaklık dalgalanmaları ve hassas ölçümler için kısa tepki süreleri.
    • Kapalı olması nedeniyle yapıyı korozyona, oksidasyona, mekanik hasar ve kimyasal kirliliklere karşı sensör optimal koruma.
    • Yüksek dayanıklılık ve kararlılık (sensörler ile% 0.02 kadar bir direnç 500 ° C değişiminde 1000 saatlik sürekli bir kullanım için)Termometre ile yüksek mekanik streslere.
    • Kapalı tasarım ek koruma montaj olmadan bu montaj Termometreler kullanmanıza olanak sağlar.

Mineral izoleli direnç termometresi için uygulama örnekleri Koruma tüpü olmadan:

Teslim seçenekleri:

tüm önemli türleri ve mineral izoleli dirençli termometreler monte edilmiş fişler, bağlantı kafaları, ya da dengeleme kabloları yanı sıra aksesuar ve her türlü donatım.

Direnç termometreleri ayrıca patlamaya karşı korumalı ve Bizde ATEX versiyonu mevcuttur.