00-TMT

Termoelektrické snímače teploty s kovovou ochrannou trubkou a drátovým termočlánkem

Termoelektrické teploměry s hlavicí, s kovovými kryty a zabudovaným termočlánkem (00-TMT) se používají v závislosti na kvalitě ochranné trubky při standardním měření teploty v plynných a tekutých mediích a umělých hmotách do teploty 1200 °C.

 

Ochranné trubky se vyrábí ve standardních podmínkách z těsněných, svařených trubek ze žáruvzdorné oceli nebo z vysoce kvalitních ocelových bezešvých trubek se svařeným základem.

Na objednávku můžeme snímač vybavit dodatečnou, vnitřní keramickou trubkou, díky čemu při většině aplikací existuje možnost prodloužení životnosti a zlepšení elektrické izolace termočlánků, zobrazujících měřenou hodnotu a s tím také spojenou životnost snímače. V aplikacích, kde je nezbytný zápis náhlých změn teploty doporučujeme snímače s užší koncovkou.

Termoelektrické napětí a třídy přesnosti měření našich termočlánků odpovídají standardům dle DIN EN 60584 třída 1.

Pro speciální teplotní čidla, jejichž konstrukce a prvky vyžadují technické upřesnění, vyvíjíme speciální řešení. Projednejte s námi individuální případy použití vzhledem k materiálu a montáži a my pro Vás připravíme optimální řešení přímo na míru.

 

Příklady použití pro Termoelektrické teploměry s hlavicí, s kovovými kryty a zabudovaným termočlánkem: